Eva B.
Portrait Eva B.
Email
Phone
  • Instructor's activity list
  • Info about instructor
Ing. Eva Behenská, MBA
výkonná ředitelka Elixír Akademie
lektorka Senior
lektorka pilates
Flowin Bosu
Fitball
Proč cvičím a proč Elixír studio?
Vystudovala jsem taneční konzervatoř, proto mou životní představou bylo divadlo. Tento sen, který mně provázel od deseti let, kdy jsem na konzervatoř nastupovala, se mi splnil a to v podobě osmi let externí spolupráce se souborem baletu divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni. Díky tancování jsem mohla své tělo nejen dokonale poznat, ale hlavně hodně trápit, proto jsem začala hledat formu pohybu, která by přetíženým svalům nabídla patřičnou dávku regenerace a uvolnění. Šťastnou shodou náhod jsem se dostala do kontaktu s Olgou Huspekovou, která mi nabídla možnost spolupráce a zároveň byla mým prvním impulsem pro pilates jako takový. Pilates je systém cvičení, kterému věřím a vím, že funguje. Jsem přesvědčena, že je určen pro všechny, že nezná omezení ani limity, že si v něm každý může najít kousek sebe samého a já jsem velmi ráda, že mohu při tomto pátrání po sobě samém klientkám (a klientům) pomáhat. Elixír studio je pro mne novou „domovskou scénou“, kde se nenásilnou formou propojilo myšlení a pohyb, kde je hlavním cílem profesionální a komplexní přístup ke klientovi, kde se setkávám se skvělými lidmi a kde je pro mne radost pracovat.
Vzdělání
Ústav práva a právní vědy, specializace: Public Law – MBA (2009) Vysoká škola finanční a správní, o.p.s., obor: veřejná správa, veřejná správa v EU – Ing. (2008) 1. Soukromá taneční konzervatoř v Praze, s.r.o. – Dipl.Um. (1994-2002)
Vzdělání v oblasti cvičení
Body Control – Pilatesova metoda, malý diplom, Face Czech (2007) Pilates Institut®, Matwork 1, část 3/3, Face Czech (2007 – 2008) Pilates equipment – inspiration day, Face Czech (2008) Pilates scoliosis – inspiration day, Face Czech (2009) Pilates kyfosis – inspiration day, Face Czech (2009) Pilates lordosis – inspiration day, Face Czech (2009) BOSU®CORE, Face Czech (2010) FLOWIN®CORE, Face Czech (2010) Pilates Institut®, Matwork 2., část 3/3, Face Czech (2010-2011) MyPilatesAcademy – Krk a krční páteř (2011) MyPilatesAcademy – Rameno (2012) Rekvalifikační kurz Instruktora pilates akreditovaný MŠMT, Školicí středisko PhDr, Olgy Huspekové (2012)